Witaj na stronie ekoprezenty.com

Od wielu lat interesujemy się tematyką zdrowego stylu życia oraz ekologicznych kosmetyków i produktów spożywczych. Podchodziliśmy do tego od strony praktycznej. Zależało nam przede wszystkim na wprowadzeniu prozdrowotnych zmian w naszych domach i codziennym życiu.

W pewnym momencie, zapragnęliśmy,  również w stylu „eko” , kupować prezenty dla naszych najbliższych i przyjaciół. Niestety, jak to w życiu bywa, znalezienie ciekawych produktów ekologicznych, w rozsądnej cenie i przy tym użytecznych w codziennym życiu, wcale nie było takie proste. Kwestia odpowiedniego opakowania również odgrywała istotną rolę. Okazuje się, że w czasach gdy bycie ‘eko’ stało się modne, duża część produktów oprócz zielonej czcionki i chwytliwej nazwy ma niewiele wspólnego z naturą ☺

Postanowiliśmy to zmienić i wykorzystać nasze dotychczasowe doświadczenia aby zaoferować Państwu nietuzinkowe ekologiczne produkty najwyższej jakości, które można kupić pojedynczo jak i w gotowych zestawach prezentowych, których dopełnieniem są piękne eko opakowania.

Tak powstała strona ekoprezenty.com  🙂

Wychodząc na przeciw indywidualnym potrzebom Klient może każdy zakupiony produkt przemienić w piękny prezent – oferujemy dekoracyjne eko pakowanie prezentowe.

Zaznaczamy jednak, że środowisko jest dla nas ważne więc do pakowania zarówno dekoracyjnego jak i wysyłki kurierem postanowiliśmy prawie całkowicie wyeliminować plastik – dlatego używamy pudełek, kartonów z recyklingu, naturalnych wypełnień, nawet nasze wizytówki są z eko papieru 🙂

 

Zapraszamy do eko zakupów!